Arrangement

Treindiner – 15 mei 2026

  • Bijzonder diner aan boord van de trein bij ondergaande zon
  • 125 euro p.p.
  • Ontvangst: 17.30 uur

Na meer dan 10 jaar brengt de Miljoenenlijn een geliefde traditie terug: een exclusieve dinerrit aan boord van ons luxueuze Pullman-salonrijtuig en klassieke restauratierijtuig “4268-42”, getrokken door stoomtrein E2 1040 uit 1910. Op vrijdagavond 15 mei geniet je van een sfeervol viergangenmenu, terwijl de trein bij een langzaam ondergaande zon door het prachtige Zuid-Limburgse heuvelland rijdt. Een bijzondere avond uit om niet te missen! 

Carpaccio van gemarineerde Schotse zalm met rucola sla en   een mosterd dille vinaigrette

Of

Carpaccio van ossenhaas met olijfjes, pijnboompitten, Parmezaanse kaas en truffel vinaigrette

~

Limburgse aspergesoep

~

Varkenshaas van Livar met een zachte whiskysaus
Aardappel terrine met uien en spekjes
Limburgse asperges

Of

Op de huid gebakken zalm met een zachte saffraan saus
Aardappel terrine met uien en spekjes
Limburgse asperges

~

Surprise dessert bij de ondergaande zon

~

Koffie/thee met friandises bij Brasserie Perron 4 op Station Simpelveld

Het menu is inclusief een glas wijn.
Met vooraf aangegeven vegetarische wensen wordt rekening gehouden. De gerechten worden dan aangepast.

Locatie en tijd

Dit arrangement bieden we aan op 15 mei 2026. De trein vertrekt om 18.00 uur, maar we starten dit arrangement met een heerlijk Limburgs aperitief op Station Simpelveld. We vragen je om uiterlijk 17.30 uur aanwezig te zijn.

Prijzen en Treinkaartjes

€ 125,00 per persoon.
Dit is inclusief het treinkaartje voor de stoomtrein.

Let op: Geef bij het reserveren aan (in de opmerkingen-regel) welke keuze voorgerecht je maakt (carpaccio zalm of carpaccio ossenhaas) en welke keuze hoofdgerecht (Livar varkenshaas of gebakken zalm).

Let op: Helaas is het Pullman-restauratierijtuig niet geschikt voor rolstoelgebruikers en kinderwagens. Honden zijn niet toegestaan aan boord van het Pullman-rijtuig.

De culinaire arrangementen zijn niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.

Vanwege de beperkte mogelijkheid in de kleine keuken van het rijtuig kunnen we de menu’s helaas niet afstemmen voor gasten met een glutenallergie of lactose-intolerantie.