Een rit over de Miljoenenlijn is altijd al mooi, maar een rit in de bijzondere Voorjaarsavond Expres levert pas echt mooie plaatjes op! En jij mag mee! Op diverse vrijdagavond 15 mei rijdt de Voorjaarsavond Expres door het Zuid-Limburgse Heuvelland. De avondrit staat garant voor misschien wel de meest bijzondere zonsondergang die je ooit gezien hebt.
Je kunt kiezen voor een regulier treinkaartje, voor plaats in een van de 1e-klasse rijtuigen met pluchen banken, of voor een heel uniek Diner in ons luxueuze Pullman-salonrijtuig en klassieke restauratierijtuig “4268-42”. Meer informatie over het Treindiner vind je via onderstaande pagina:
Stoomlocomotief E2 1040 uit 1910 vertrekt om 18.00 uur vanuit Simpelveld richting Kerkrade. Na een korte stop aldaar, rijdt de trein terug om zonder tussentijds te stoppen aan te komen in Schin op Geul. Dit is de andere kant van deze hoogstgelegen spoorlijn van Nederland.
Rond 21.15 uur, na zonsondergang, kom je weer terug aan in Simpelveld.
Graag verzoeken we je om uiterlijk een half uur voor vertrek op Station Simpelveld te zijn. Zo kun je op tijd een plekje zoeken op de pluchen banken in onze 1e-klasse rijtuigen.